KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 16129188
nr 1612 9188
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Kolteckning, + bok, "Socialdemokratin". Signerad, daterad -91. Illustrerad i boken "Krisen -91", Bildmått: 71x65 cm, yttermått inklusive ram: 87x79 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:26:28
15/4 18:06:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg